Hakkımızda

Ne Yapıyoruz

Sizlere olan titiz yaklaşımlarındaki kalite ile cevap oluşturacak olan firma gücümüzü ile tanışmak ayrıcalıklı fırsatlarla buluşabilmenize imkan yaratabilecektir. Daha uzun ömürlü bir ürün ile ev ya da mekan dekorunuza dokunmak istiyorsanız firmamızı tercih ederken hiçbir kuşku hissetmenize gerek yoktur.

DESENLİ KARO

Desenli karo seçimiyle huzurlu bir ortam yakalama şansını kolaylıkla elde edebilirsiniz. Döşeme rengi seçiminiz, desen ya da doku yoğunlukları arasından tercihte bulunabilmeniz tamamen seramik firmamızın katalog zenginliğinde bulabilecekleriniz listesindedir.

YER KAROSU

Değişen model ve renk seçenekleri ile ortama olumlu bir eki sunan ürün dayanıklılığı ile uzun vadeli bir kullanım imkânını da elde etmenizi sağlar. Yer karosu olarak ifade edilmek ile beraber duvar kaplamalarında da kullanımına yer açılabilmektedir.

RETRO KARO

Retro karo eski zamanlardan bu yana gelmeyi başarmış karo türleri arasında kendini göstermektedir. Birçok eski yapıda görüp ah keşke evimin bir köşesinde bu tarzı görebilsem dediğimiz modeller artık evimize giriyor. Müşteri odaklı yaklaşımlarla sizleri bekliyoruz.

Cini-Karo-021

Biz Kimiz

Sizlere olan titiz yaklaşımlarındaki kalite ile cevap oluşturacak olan firma gücümüzü ile tanışmak ayrıcalıklı fırsatlarla buluşabilmenize imkan yaratabilecektir.

Daha uzun ömürlü bir ürün ile ev ya da mekan dekorunuza dokunmak istiyorsanız firmamızı tercih ederken hiçbir kuşku hissetmenize gerek yoktur.

Tüm mekanları görsel bir şölene dönüştürür. Tavandan tabana dilediğiniz ölçülerde karo modellerini mekanlarınıza döşetmeniz mümkündür.

İster çok renkli, ister düz, ister desenli seçiminiz yaşadığınız eve imzanızı atmanızı sağlayacak.

Tamamen sizi yansıtan ve sizi anlatan alanlar oluşturabileceksiniz. Binlerce farklı model, renk sizi bekliyor. Hayalinizde ki tasarımlar artık evinizde.

Firma güvencemiz, detaylı işçiliğimiz, el emeği hünerlerimiz ve müşteri odaklı yaklaşımlarla sizleri bekliyoruz.

Ürün Yelpazemiz

Mozaik karo taş tasarımlarında koyu tonlardan açık tonlara kadar her bir ürün arasından tercihinizi genel dekorasyon uyumunuza göre satın alabilirsiniz. Taşlar her türlü hava koşuluna uyum sağlamak ile beraber dış alanda kullanımda da güvenli bir seçim olarak karşımıza çıkar. Kolaylıkla temizlenebilmesi ve temizlik işlemleri sonrasında da her defasında ilk günkü etkisini edinmenize destek olması da ürün kullanımının avantajları arasında yer almaktadır.

Retro karo model koleksiyonumuzu hazırlarken herkesin zevk ve tercihlerindeki farklılıkları gözeterek hareket edeceğimizden emin olabilirsiniz. Kısa zamanda temin edeceğiniz karo tasarımlarımız ile kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz özel tasarım zenginliklerden faydalanabilme olanağı yakalayabileceksiniz. Ürün ve hizmetlerimizi inceledikçe seçim yaparken hangisini seçmeliyim kararsızlığına düşebileceğiniz beğenilerle dopdolu arşiv bulacağınızdan kuşku duymayınız. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir firma olduğumuzu aklınızdan çıkarmamalı ve birçok farklı model tercihinde bulunarak hayatınızda yeniliğe odaklanabilirsiniz.

Klasik-Karo-055