Yer Karosu

Yer Karosu

Dekorasyon uygulamalarında tercih edilen yer karoları birçok farklı alanda karşımıza çıkıyor. Ev ve iş yerlerinde kullanılan yer karosu özellikle ıslak ve nemli ortamlarda ya da olası ıslak zemin alanlarda sıklıkla yer verilir. Bu anlamda evlerin mutfak ve banyo alanlarında yer karosu kullanılmaktadır. Evlerde sadece ıslak ve nemli olan yüzeylerde değil tüm oda ve hol alanlarında da yer karoları tercih ediliyor.

Değişen model ve renk seçenekleri ile ortama olumlu bir eki sunan ürün dayanıklılığı ile uzun vadeli bir kullanım imkânını da elde etmenizi sağlar. Yer karosu olarak ifade edilmek ile beraber duvar kaplamalarında da kullanımına yer açılabilmektedir.

Uzun vadeli kullanım olanağına sahip olan yer karosu değişen ebat seçimlerine de sahiptir. Uygulama alanınız için en ideal ebatları sunan tercihe yer açarak satın alabilirsiniz. Aynı desenler ile hazırlanabilecek olan zemin ya da duvar kaplamalarında dilerseniz farklı iki desen ile de tasarıma hareketlilik kazandırabilirsiniz.

Yer karoları farklı desen seçimlerinin yanında üretim uygularında da farklılıklara sahiptir. Çini, Rum, Osmanlı, Selçuklu ve düz karoların yanı sıra bordür karolar da yer almaktadır. Uygulama alanınız için uygun olan desen ve tasarım uygulama detaylarına geniş ürün yelpazemiz arasından seçim yaparak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Yüzyıllardan beri kullanıma sahip olan yer karosu alanlarda kullanılması ile dekorasyona katkı sunarken aynı zamanda ortamın daha kolay ve hızlı temizlenmesi açısında da faydalıdır. Dekorasyona olan katkısı ve hızlı temizlenebilmek özelliği ile lokanta ve kafe alanlarının yanı sıra mağazalarda ya da iş yerlerinde de sıklıkla tercih edilir. Dayanıklı olarak üretimi yapılan yer karosu uzun yıllar boyu herhangi bir zarar görmeden kullanımınıza imkân verir. Bu ise ekonomik bir seçim olup bütçeniz açısından da uygundur.

Yer karosu alım işlemlerinizde dekorasyon uygulamalarınız ve tasarım içeriğiniz olarak uyum sağlayacak olan tercihleri belirleyebilirsiniz. Kimi alanlarda farklı birkaç renk seçimi ile hazırlanan karoları daha etkili olurken kimi alanların dar ya da küçük olması bu modelin yerine üç boyutlu olan seçime yönelmenizi gerekli kılabilir. Birleşimi ile ortamda üç boyutlu yer zemini görselini yansıtan ürünler alanda genişlik ve derinlik hissinin yaşanmasında katkı sağlar. Bu özellikten yararlanarak geniş alanı daha da büyük göstermeniz mümkün olurken dar alanlarında daha ferah görünmesini sağlayabilirsiniz.

Beyoğlu Karo olarak üretmekte olduğumuz yer karosu modellerinde ek işçiliği tasarımlarını sunuyoruz. Kaliteli üretim detayları ile hazırlanan ürünlerde yüzde yüz el işçiliğine yer açmanın yanı sıra özel siparişlerinize de yanıt vermekteyiz. Kişiye özel olarak tasarımlar ile de ev ya da iş yerinizde yer alacak olan nadide bir tasarıma yer vermenin de avantajına sahip olabilirsiniz.

Yer karosu fiyatları sunulan ürün içeriği, ebatları, ürün özelliklerine bakılarak farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. İhtiyacınıza uygun özelliklere sahip olan yer karosu modelleri arasında seçim yaparak talebinizi iletmeniz durumunda fiyat teklifi kısa sürede tarafınıza ulaştırılacaktır. Firmamız tarafından üretimi yapılan ürünler geniş model ve desen seçimlerine sahiptir. Firmamızın üretimine yer verdiği ürün modelleri arasından seçim yaparken beğendiniz desende farklı renk seçimlerini de talep edebilirsiniz. Bunun yanı sıra dilerseniz özel sipariş avantajından yararlanarak sizin için üretimi yapılacak olan yer karosu tasarımını da tercih etmeniz mümkün. Firmamız tarafından üretilen yer karosu model ve desen seçimlerinden yararlanarak ya da özel tasarım çalışması için hemen firmamız ile iletişime geçerek fiyat teklifini alıp siparişinizi de verebilirsiniz.