Rum Karosu

Rum Karosu

Firmamızda seçimleriniz ile mekânlarınıza ayrı bir şıklık katabilirsiniz. Her türlü karo ve seramik seçeneklerine ulaşabilir, mekan tercihinize göre tercihlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Size seçenekler arasında sunacak olduğumuz yeni öneriler arasında kendini gösteren Rum karosu modellerimiz de son derece ahenk uyandırışı seçenekler olabilmektedir. %100 el yapımı ve doğal hammadde kullanımı ile stoklarımızda her daim halihazırda yer alan karo seçeneklerine incelemek artık çok kolay. Firmamıza gelebilmenin yanı sıra web sitemizi ziyaret ederek sizler için titizlikle hazırladığımız koleksiyon incelemelerini gerçekleştirebilirsiniz. Rum karosu koleksiyonlarımız arasında pek çok markanın öncü tasarım zenginliklerini inceleyerek yenilik gerçekleştirmekteyiz. Bu süreçte el emeğini bizden esirgemeyen son derece tecrübeli ellerden yardım alma tercihinde bulunmaktayız. Sizlerin halihazırdaki ürünlerimizden seçim yapmanızın yanı sıra herhangi bir aksilik durumunda önceden seçmiş olduğunuz ürünlerimize yeniden ihtiyaç duymanızda da hemen ürün tedariği gerçekleştirebilmekteyiz. Tasarımlarımızın elimizin altında hazır bulunuyor oluşu ile size sunduğumuz bu fırsatlardan sonuna kadar faydalanabilirsiniz.

Muhteşem desenleri ile Rum karosu modelleri hangimizin ilgisini çekmez. Avrupa da ve Osmanlı İmparatorluğu döneminde, tarihi mekanlarda mükemmel bir zemin kaplaması olan Rum karosu modelleri, modernizasyon olarak artık günlük iç ve dış kaplamalarda yoğun olarak tercih edilmeye başladı. Markamız Beyoğlu Karo, iç ve dış pazarda, Rum karosu üretimleri ile dikkat çekmektedir. Her ürünümüzde olduğu gibi, Rum karolarında da tamamen el üretimi, el işçiliği garantisi vermekteyiz. Elinize aldığınızda, zemine döşeme işlemlerinden sonra zaten muhteşem etkisini fark edecek, doğal malzemeler ve boyalarla, elde yapıldığını anlayacaksınız. Rum karo içinde, beyaz çimento, mermer tozu, agrega silis kum, kuvars, toz boya çeşitleri kullanılmaktadır.

Rum karosu, adını tarihi özelliklerinden, Osmanlı İmparatorluğu döneminde Rum ustalar tarafından bu göz alıcı desenlerle bezeli karoların yapılmasından almaktadır. Günümüzde karolarımızı değerli müşterilerimiz, gerek iç mekanların zemin kaplamalarında, gerekse dış mekanların zemin kapmalarında kullanmaktadır. Bunlar neler olabilir, aslında gerek çalışma alanlarında, gerekse yaşam alanlarında tercih edilmektedir. Kafeler ve restoranlar, pastaneler, otel ve benzer konaklama tesislerinde çok sayıda firmaya ürünlerimizi sunmuş bulunmaktayız. Referanslarımızı inceleyiniz. Mekanların zeminlerinde, ıslak kuru alanlarda, kış bahçelerinde, balkonlarda rahatlıkla rum karosu modellerimizi tercih edebilirsiniz. Beyoğlu Karo firmamız, İstanbul başta olmak üzere ülkemizin her yerine ürün gönderebilmekteyiz. Siparişlerinizi çağrı merkezimizden ya da whatsupp hattımız üzerinden verebilirsiniz. 7 24 destek hattımız açıktır.

Rum karosu geçmişten günümüze taşınan bir zincirde karşınıza çıkan çok özel koleksiyonlar arasından size göz kırpmaktadır. Estetik duruşu ve albenisiyle gönüllerde ayrı bir yeri vardır. Yüzyıllar boyu dekorasyonda her stil ile bütünlenebilecek görünümleriyle bakılan koleksiyonlar içine girmeyi başarmaktadır. Seçimlerinizde yer alırken firmamızda bu koleksiyona verilen emeğin de değeri paha biçilemez. Son derece titiz bir bakış açısı ile her yeni koleksiyona ayrı bir emek verip tasarımlarda tamamen trend çizgiler ile bütünlük yakalama gayretine girmekteyiz. Seçimlerinizde ahenkli bir dokunuş olabilmekte ve sizleri asla yanıltmayacak görünümlerle evlerinize sahne olabilmekteyiz. Günün çoğunu geçirdiğiniz bahçeniz ya da işyerinizde de dekor değişimine giderken mutlaka incelemeniz gereken bir koleksiyon olarak Rum karo motiflerine bakmanız özellikle ricamızdır. Firma olarak bu yola çıkışımız ve yenilikçi trendleri sizlere sunma başarımız ile seçiminiz olmaya adayız. Hammadde seçeneğindeki doğal malzeme kullanımlarımız ile beklentileri fazlasıyla karşıladığımızı düşünüyoruz. Her zaman en kaliteli görünüm ve şıklıkta bir numaralı tercih denebilecek seçenekler zincirinde yanı başınızda yer alıyoruz.

Rum karosu ile dekorasyonlarınıza yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Sizler için emek veren tecrübeli kadromuzun işçiliğine ayrı bir hayranlık duyacaksınız. Dekorasyon sonrasında bu görünüme bayılacak olan arkadaşlarınız için bile gönül rahatlığıyla önerebileceğiniz kalitede bir firmayız. Yaptığımız işlerde bıraktığımız estetik etki ve ürün performansımız ile uzun ömürlü değişimlerin tek adresi denebilecek çabayla bir araya gelebilmekteyiz. Sizleri asla yanıltmayacak seçenekleri gözler önüne sererek her zaman ilk tercihleriniz listesinde yer alabilmeyi ümit ediyoruz. Restorasyon ya da tadilat düşüncenizde mutlak olarak göz önüne getireceğiniz firmamız ile seçim yapabileceğiniz bir renk ya da desen çeşitliliğine ulaşabilme garantisini de vereceğimizden emin olabilirsiniz. Hayatınıza dokunuşumuz ile bambaşka bir Rum karosu tercihinde bulunarak ortamlarınıza farklı bir hava katma cesaretinde bulunabilirsiniz. Tüm koleksiyonumuzu incelemeden ben beğendiğimi bulamadım sızlanmasına girmenizi sitemeyiz. Dekorasyon tercihlerindeki çeşitliliğe yönelik çalışamalr gerçekleştirdiğimizden zevkinize hitap eden modeli bulabileceğinizden eminiz. Her ortamda kendini gösteren dayanıklı ürün çemberimiz ile seçim için bize gelen birçok müşterimizde yüz güldürücü seçimler sunmuş bulunmaktayız. Siz de müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı hizmet anlayışımıza girecek olan müşterilerimiz arasında yer alabilirsiniz. Bu gerçeği elde edebilme heyecanı ile sunduklarımıza göz atma fikrini es geçmeden detaylı incelemelerle seçimlerinizi tamamlama gayretine girmelisiniz. Her seçenekte başka bir ruh ile çalışıldığına tanık olup son derece uygun etiketlerimiz ile bu ruha bu fiyat denecek şaşırtıcılığı size sunabileceğiz. Kendimize bu yolda güveniyor ve firmamızı ziyaret etmeden geçmeyin diyoruz.