Telif Hakları

5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserlerini Koruma Kanunu Geregi (Site Telif Hakları) Konusunda Yasal Uyarı; Desenli Seramik firmasının web sitesinin isim hakları, içerigi, tasarımı ve site içindeki tüm dökümanlara ait hakları saklıdır. Site içinde yer alan sayfalarda zıttı belirtilmedigi sürece site içindeki hiçbir bilgi, sayfa, grafik tasarım unsuru ve diger unsurlar izin alınmaksızın kopyalanamaz baska yere tasınamaz,alıntı yapılamaz, internet üzerinde veya her ne sekilde olursa olsun yayınlanamaz ve kullanılamaz (arama motorlarının dizileri için kullandıkları geçici bekllek kayıtlarından alınmıs olsalar dahi). Sitemizi ziyaret eden misafirlerimiz, sitenin telif hakkı konusunda firmamızın tüm talep ve açıklamalarını kabul ettiklerini beyan ve taahhüt ederler. hakları saklı tutulmus eserler sahiplerinin muvafakati olmadan hiç bir suretle çogaltılamaz alıntı yapılamaz yayınlanamaz baska bir yerde kullanılamaz. site içinde yer alan bilgiler yazılım ve markalar için üretici firmaların yazılımcı ve üreticinin belirtilmedigi durumlarda site yöneticisinin önceden verilmis açık muvafakati olmaksızın baska siteler ya da medyalara kopyalanamaz.

Siteye erişim ve Sitenin kullanımı, belirlendigi gibi asagıdaki esas ve sartlara tabidir.

1.Bu İnternet Sitesinde yer alan tüm eserler izin alınmaksızın degistirilemez, çoğaltılamaz, yayımlanamaz, dagıtılamaz, umuma iletilemez, baska bir lisana çevrilemez.
2.Siteyi kullanan kisinin, Sitenin ilk defa kullanım anından itibaren geçerlilik kazanan Kullanım Kosullarını kabul etmis sayılır. “Kullanım Kosullarını”, degisiklikleri çevrim içi yayınlamak kosulu ile her an degistirme hakkını saklı tutar. Çevirim içi yayınlanan degisikliklerden zamanında haberdar olmak için “Kullanım Kosullarını” düzenli olarak takip etmek, Site kullanıcısının sorumlulugundadır.
Yapılan degisikliklerden sonra Siteyi kullanmaya devam eden kisi, Kullanım Kosullarındaki degisiklikleri kabul etmis sayılır.
3.Desenli seramik sitenin 24 saat erisilebilir olması için çalısmaktadır. Ancak degisik sebeplerle Sitenin erisilebilir olmamasından sorumlu degildir.
4.Site kullanıcılarına sundugu bilgilerin dogru olması için her türlü gayreti göstermekle beraber, bilgilerin dogrulugu konusunda, açıktan veya ima yolu ile hiç bir garanti vermez. Yanlıs veya eksik bilgiden sorumlu olunmaz.

SİTE KULLANIM ŞARTLARI
Lütfen sitemizi kullanmadan önce bu ‘site kullanım sartlarını dikkatlice okuyunuz. Bu siteyi kullanan müsterilerimiz asagıdaki sartları kabul etmis sayılmaktadır: Sitemizdeki web sayfaları ve ona baglı tüm sayfalar Desenli Seramik firmasının malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken asagıdaki sartlara tabi oldugunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Baglı oldugunuz yasalara göre sözlesme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yasın üzerinde oldugunuzu, bu sözlesmeyi okudugunuzu, anladıgınızı ve sözlesmede yazan sartlarla baglı oldugunuzu kabul etmig sayılırsınız.

Sözlesme taraflara sözlesme konusu site ile ilgili hak ve yükümlülükler yükler ve taraflar sözlesmeyi kabul ettiklerinde bahsi geçen hak ve yükümlülükleri eksiksiz, dogru, zamanında, isbu sözlesmede talep edilen sartlar dâhilinde yerine getireceklerini beyan ederler.

SORUMLULUKLAR
1.Firma, fiyatlar ve sunulan ürün ve hizmetler üzerinde degisiklik yapma hakkını her zaman saklı tutar.
2.Firma, üyenin sözleşme konusu hizmetlerden, teknik arızalar dışında yararlandırılacagını kabul ve taahhüt eder.
3.Kullanıcı, sitenin kullanımında tersine mühendislik yapmayacagını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir baska islemde bulunmayacagını aksi halde ve 3. Kisiler nezdinde dogacak zararlardan sorumlu olacagını, hakkında hukuki ve cezai islem yapılacagını peşinen kabul eder.
4.Sitenin üyelerinin birbirleri veya üçüncü sahıslarla olan iliskileri kendi sorumlulugundadır.

FİKRİ MÜLKİYET HAKLARI
Sitede yer alan ünvan, isletme adı, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli ya da tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları site işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup ulusal ve ulusal hukukun korunması altındadır. Sitenin ziyaret edilmesi veya bu sitedeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez sitede yer alan bilgiler hiçbir sekilde çogaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz sitenin bütünü veya bir kısmı diger bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

GİZLİ BİLGİ
Firma üzerinden kullanıcıların ilettigi kisisel bilgileri 3. kisilere açıklamayacaktır. Bu kisisel bilgiler; kisi adı soyadı adresi, telefon numarası, cep telefonu, e posta adresi kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup gizli bilgiler olarak tutulacaktır.